Input your search keywords and press Enter.

Hugh Jackman: Musiałem się z nią ożenić

Hugh Jackman opowiedział w Late Night with Stephan Colbert o tym, jak zakochał się w swojej przyszłej żonie, bardzo znanej w Australii aktorce, Deborze-Lee Furness i skąd wiedział, że coś z tego będzie.

– Poznałem ją podczas swojego pierwszego filmu. Ja dopiero zaczynałem, a ona była gwiazdą tej produkcji. Przed pierwszą próbą podjechał po mnie drugi asystent reżysera, a Deb była już w samochodzie, siedziała z przodu. W pewnym momencie odwróciła się do tyłu i powiedziała „cześć, jestem Debora-Lee”. Pomyślałem w tym momencie, że muszę się ożenić z tą kobietą. No dobrze, może nie dokładnie wtedy, ale wiedziałem to na pewno jakieś 2 tygodnie później. Ją trzeba było przekonywać trochę dłużej, ale ja wiedziałem od razu.

– Kiedy poczułeś, że udało Ci się ją przekonać?

Zorganizowałem kolację dla grupy kilkunastu znajomych, na którą ona też była zaproszona. Podobała mi się tak bardzo, że zrobiłem to, co robi się w takich sytuacjach: unikałem jej i nie rozmawiałem z nią przez cały tydzień. Wiedziałem, że jest gwiazdą i każdy o niej marzy. Przyszła jednak na kolację, ale w środku posiłku dostała telefon. Weź pod uwagę, że byliśmy na przedmieściach Melbourne w moim domu. Kiedy odebrała telefon, wszyscy słuchaliśmy o czym mówi. „Kto czeka na mnie na ulicy? Mick Jagger?!”. Tak, ten z Rolling Stones, mojego ulubionego zespołu. Mick Jagger siedział w limuzynie przed moim domem z jakąś znajomą Deb i przekonywał ją, żeby pojechała z nimi imprezować. Nigdy nie zapomnę tego, co Deb im odpowiedziała: „Możesz przekazać Mickowi, że jestem z Hugh Jackmanem”.