Input your search keywords and press Enter.

Nowa „Gra o Tron” już… w kwietniu 2019?

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów Game of Thrones!

Wszyscy powoli zapominamy, że coś takiego jak Gra o Tron w ogóle istniało, a data premiery kolejnego sezonu wydaje się nieosiągalnie. Słowem, the night is dark and full of terrors. Kilka dni temu niebo nad miłośnikami GoT zrobiło się jeszcze ciemniejsze, gdy jedna z osób odpowiedzialnych za efekty specjalne w ekipie tworzącej serial ujawniła mediom, że premiera nowego sezonu może jeszcze bardziej się opóźnić.

Winny za to miał być właśnie departament efektów, których dopracowanie miało zająć znacznie więcej czasu niż wstępnie zakładano (przy bitwie z White Walkers prawie co odcinek, trudno się dziwić). Ta wiadomość nie została przyjęta życzliwie w internecie. Fani podnieśli krzyk niezadowolenia tak głośny, że HBO już kilka godzin później ZDEMENTOWAŁO te doniesienia swojego pracownika (i pewnie skazało go na śmierć przez ścięcie).

HBO zapewniło, że „wszystkie odcinki nowego sezonu będą brane pod uwagę do nagród Emmy jeszcze w roku 2019”. To bardzo WAŻNA i DOBRA wiadomość.

Czemu?

  • deadline do nagród Emmy 2019 kończy się 31 maja 2019 roku.
  • nowy sezon ma 6 odcinków, 1 odcinek / tydzień = 6 tygodni
  • jeśli „wszystkie” mają się w nim zmieścić, to premiera pierwszego może nastąpić.

    …NAJPÓŹNIEJ 22 kwietnia 2019 roku!

Tak dobrych rokowań w sprawie nowego sezonu GoT jeszcze nie mieliśmy (wstępnie w grę wchodziła nawet jesień-zima 2019). Kwiecień brzmi bardzo dobrze i miejmy nadzieję, że zbyt wiele już się w tej kwestii nie zdąży zmienić!